Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
| corsanuttball Starting Member

 | Geregistreerd op: 5 Januari 2004 | Posts: 35 | Woonplaats: rotterdam |
|
Geplaatst: Di 6 Jan 2004, 7:59 Onderwerp: isoleren |
|
|
|
weet iemand nog wat makkelijke en niet al te dure manieren om mijn deuren en zijpanelen goed te isoleren. heb namelijk electrische ramen en ik denk dat als ik daar van dat isoleerspul in prop me raam nie meer helemaal 100% zal werken.
voor de hoedenplank ga ik een mdf plaat maken, of is er nog iets beters daarvoor want dat ding komt bijna 2 cm omhoog zetten als me installatie hard staat.
is het tevens verstandig om voor mijn voordeurspeakers zo een kastje te maken in me deur ( dan is hij beter geisoleerd is me verteld )? |
|
Naar boven |
|
 |
| Jesse Webmaster

 | Geregistreerd op: 17 Juli 2003 | Posts: 8036 | Woonplaats: Limburg |
|
Geplaatst: Di 6 Jan 2004, 15:18 Onderwerp: |
|
|
|
Kastje zou ik niet maken voor je voorspeakers, het volume waar ze in spelen wordt dan gewoon te klein. Die speakers zijn vaak gemaakt om te spelen in het volume van de gemiddelde deur, daarmee is het wel een goeie zaak je deuren zo goed mogelijk af te sluiten, met uitzondering van de afwateringsgaatjes onderin.
Voor het beste resultaat kun je ze dempen met bitumenmatjes, dat zal ook een ingrijpende verbetering in het geluid meebrengen! Die matjes zijn zelfklevend, en als je ze verhit gemakkelijk in vorm binnenin je deuren te plakken op het metaal.
Haal wel goeie matjes bij een car-audio zaak, die goedkope matjes van de bouwmarkt worden 's zomers zacht en dan krijg je zo'n fijne geur van smeltend asfalt in je wagen... http://www.audiogarage.nl heeft wel goeie matjes voor een nette prijs. _________________
 |
|
Naar boven |
|
 |
| corsanuttball Starting Member

 | Geregistreerd op: 5 Januari 2004 | Posts: 35 | Woonplaats: rotterdam |
|
Geplaatst: Di 6 Jan 2004, 15:26 Onderwerp: |
|
|
|
ga er meteen naar kijken
thanks |
|
Naar boven |
|
 |
|
|