Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
| Jesse Webmaster

 | Geregistreerd op: 17 Juli 2003 | Posts: 8036 | Woonplaats: Limburg |
|
Geplaatst: Za 9 Dec 2006, 18:59 Onderwerp: Full Speed? |
|
|
|
Hoort iemand nog wel eens iets van evenementen organisator Full Speed?
Ze hadden altijd al vast 2 evenementen op 't jaar, namelijk Rosmalen (voorjaar) en Zwolle (najaar), sinds een aantal jaren is daar de Glow Parade in december bijgekomen, en sinds vorig jaar ook een zomerevenement in Zandvoort.
Het laatste wat ik gehoord heb was Rosmalen dit jaar, en dat er aan de andere evenementen gewerkt werd. De website is sindsdien ook totaal niet meer bijgewerkt.
Weet iemand meer over waar ze mee bezig zijn en of hun evenementen nog bestaan?  _________________
 |
|
Naar boven |
|
 |
| Jordy Starting Member

 | Geregistreerd op: 26 Augustus 2005 | Posts: 96 | Woonplaats: Almere |
|
Geplaatst: Zo 10 Dec 2006, 9:31 Onderwerp: |
|
|
|
Quote: |
Zaterdag avond 10 december ging GlowParade weer van start. 150 neonverlichte auto's werden 'losgelaten' om in één lange stoet in de winterdonkerte een gigantisch mooi verlicht lint te vormen. |
Quote: |
Volgend jaar kunnen we de vijfde editie al weer gaan vieren van de GlowParade. Wat begon als een 'klein item' is uitgegroeid tot een populair agendapunt voor Neon-supporter. Wij zien uit om de 5de editie van GlowParade weer te gaan organiseren. |
Gister was het zaterdag 9 december, dus als het goed is moet de 5e editie dit jaar zijn? Aangezien het nu zondag 10 december is? En het in 2005 zaterdag was op 10 december?
Echt up-to-date ziet het er iig niet uit :S |
|
Naar boven |
|
 |
| Jesse Webmaster

 | Geregistreerd op: 17 Juli 2003 | Posts: 8036 | Woonplaats: Limburg |
|
Geplaatst: Ma 11 Dec 2006, 0:38 Onderwerp: |
|
|
|
Wat de Glow Parade betreft, dat zou inderdaad de 5de editie worden.
Rosmalen en Zwolle zijn er al lang, Zandvoort pas sinds vorig jaar.
Maar vóór Rosmalen zijn ze al gestopt de site nog bij te werken... _________________
 |
|
Naar boven |
|
 |
|
|